Aktywna V

wydarzenia, filmowa Piątka, wolontariat, aktywni z Krzychem


Tajemnicze SPOJRZENIA - wernisaż twórczości Młodych Artystek w Galerii "V"

"Są chwile, które otwierają się jak rozłupany orzech, które zmieniają nasz punkt widzenia w taki sposób, że później już nigdy nie patrzymy na świat tak samo jak przedtem." O słuszności słów Jodi Picoult przekonaliśmy się podczas wernisażu prac naszych licealistek Hani, Stefanii, Mai i Alicji, które poprzez prezentację swojej plastycznej twórczości podzieliły się z nami cząstką swojego SPOJRZENIA na świat.

Każda z nich zaczynała od dziecięcych rysunków, aby z biegiem czasu wypracować swój własny styl. W tworzonych przez Nie pracach widać dbałość o szczegóły, kunszt rysowniczy, a także umiejętność posługiwania się światłocieniem. Widz o wnikliwym SPOJRZENIU może tu dostrzec, wiele szczegółów świadczących o bogatym wnętrzu i ciekawej osobowości Młodych Artystek.

Wernisaż poprowadzili dla nas: Amelia, Maciek oraz Asia. Oprawę muzyczną zapewnili Wiktoria oraz Maja. Nad wszystkim czuwał niezawodny operator dźwięku - Janek.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, a także zaproszonym gościom za liczne przybycie. Cieszymy się, że prace naszych uczennic spotkały się z tak miłym przyjęciem i dostarczyły nam mnóstwa pozytywnych wrażeń. Wystawę pod tytułem "SPOJRZENIA" można oglądać w Galerii "V" do końca grudnia 2023. Zapraszamy!

Link do relacji na stronie @ZOK : ZOBACZ